Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rusinowo

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

292 000 zł141,07 m² 2 069,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Rusinowo. Jedyne 12km do miejscowości Świdwin i Resko. Dojazd drogą asfaltową. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

1 495 000 zł200 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 832 m²

Urokliwe Siedlisko z domem i możliwością prowadzenia agroturystyki. Przedstawiam Państwu na sprzedaż malownicze siedlisko zlokalizowanego na obszarze 1,1832 ha, które oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

490 360 zł45,67 m² 10 737,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy Apartament z Balkonem i Piwnicą w Rusinowie - Blisko Plaży, kompletnie Wyposażony Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu położonego w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną w m. Rusinowo (obok miejscowości Jarosławiec) z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

64 300 zł307 m² 209,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie działek o powierzchniach od 300m2 do ok 800m2 (możliwość ich łączenia) położona w Nadmorskim Rusinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

236 500 zł1 049 m² 225,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

226 000 zł1 003 m² 225,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

93 500 zł500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w kompleksie działek o powierzchniach od 300m2 do ok 800m2 (możliwość ich łączenia) położona nad morzem - w Nadmorskim Rusinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

630 000 zł11 130 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączny opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn nr   Oferta sprzedaży działek blisko lasu oraz plaży! Działki rolne z możliwością wydania warunków, zabudowy 2000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Rusinowo,zachodniopomorskie

254 000 zł1 004 m² 252,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka pod domki i do zamieszkania nad morzem, blisko sklepu. Działka o powierzchni 1004 mkw., w kształcie litery "L" o wymiarach około 30 x 40 m. Teren płaski, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Rusinowo,zachodniopomorskie

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bajkowa

Rusinowo,zachodniopomorskie

2 128 230 zł5 457 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 54 ary, mpzp pod Hotel nad Morzem Posiadamy na sprzedaż działkę nad Morzem Bałtyckim (ok. 700m deptakiem od plaży). Działka posiada areał: 0,5428 ha, jest to własność osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rusinowo,zachodniopomorskie

39 900 zł961 m² 41,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w pięknej okolicy lasów i pól, w miejscowości Rusinowo, gm. Tuczno, powiat Wałecki. Działka budowlana umiejscowiona jest na obrzeżach miejscowości, skąd blisko jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

490 360 zł48,60 m² 10 089,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nadmorski Apartament z Balkonem i Piwnicą - Wykończony, wyposażony, gotowy do Zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

997 000 zł200,50 m² 4 972,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy, z poddaszem mieszkalnym - położony we wsi Rusinowo 18 a gm. Tuczno. Zaprojektowane wnętrze stwarza możliwość zamieszkania rodziny dwupokoleniowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - rusinowo | 3 000 m | 3 km od morza Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Rusinowo , gmina Postomino, powiat sławieński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

235 000 zł1 037 m² 226,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szewczyka Dratewki

Rusinowo,zachodniopomorskie

330 000 zł1 096 m² 301,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Powierzchnia 1096 mkw., wymiary 24 x 47 m w odległości 1,4 km od morza. Działka położona jest na terenie posiadającym aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rusinowo,zachodniopomorskie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 541 m²

Na sprzedaż przestronny, odrestaurowany poniemiecki dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rusinowo w powiecie wałeckim. Rusinowo to spokojna, urokliwa miejscowość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

226 000 zł1 004 m² 225,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

890 000 zł34,20 m² 26 023,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Rusinowo - miejscowość nadmorska położona pomiędzy jeziorami Kopań i Wicko w odległości 5km od Jarosławca. Szukasz interesującej inwestycji, przeczytaj, może jest dla ciebie, tylko 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Marynarska

Rusinowo,zachodniopomorskie

381 300 zł38,48 m² 9 909,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem, 1300 metrów do plaży. Apartament znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w odległości 1300 metrów od linii morza. Powierzchnia użytkowa to 38,48 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Bazyliszka

Rusinowo,zachodniopomorskie

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka blisko plaży za cisowym lasem, 1,2 km do linii morza. Nieruchomość nieobciążona podatkiem vat. Działka leży w przepięknej okolicy, kilometr od morza od którego oddziela ją czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

980 000 zł233 m² 4 206,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 713 m²

Na sprzedaż - niezwykle malownicze siedlisko w Rusinowie, tylko 1,5 km od morza! Potencjał agroturystyki, rekreacji i inwestycji Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo z charakterem - zabytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Dębowa

Rusinowo,zachodniopomorskie

659 000 zł869 m² 758,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domki Letniskowe, działka 869 m Jarosławiec, rusinowo, 900m od morza - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Gotowy, działający biznes wakacyjny - Możliwość rozbudowy o kolejne 3 domki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

199 000 zł509 m² 390,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy nowy domek w Rusinowie, 2km od morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Oferta obejmuje legalnie zabudowaną działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rusinowo,zachodniopomorskie

39 900 zł933 m² 42,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Dębowa

Rusinowo,zachodniopomorskie

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

227 000 zł1 008 m² 225,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Rusinowo,zachodniopomorskie

288 000 zł1 200 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w spokojnej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Rusinowa z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

243 000 zł1 079 m² 225,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Złotej Rybki

Rusinowo,zachodniopomorskie

1 280 000 zł111,60 m² 11 469,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje marzenia o: 1. Inwestycji, która przynosi gwarantowany dochód? 2. Nieruchomości nad morzem, w malowniczej miejscowości z dala od zgiełku miasta? 3.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Calineczki

Rusinowo,zachodniopomorskie

8 500 000 zł15 436 m² 550,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego spojrzenia Ośrodek Wypoczynkowy 350 m od morza! Wyobraź sobie poranki, gdy z kubkiem aromatycznej kawy wychodzisz na taras, a w powietrzu.